KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16737107
nr 1673 7107
Oljemålningar
3 st, Motiv från Paris. Ej signerad. Olja på duk, 27x16-27x35, oramade
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2025
kl 18:22:17
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr